Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

Maluch E.ko - pierwsza kasa marki Datecs z elektroniczną kopią paragonu

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna Datecs Maluch E.ko

Małgorzata Marcinkiewicz: Co czyni tę kasę tak wyjątkową?

Krzysztof Krawczyk: Przede wszystkim to, że jest pierwszą kasą marki Datecs z kopią elektroniczną, którą stanowi karta micro SD lub SDHC. Na jednej karcie można zapisać nawet kilka lat pracy. Zapisywane są na niej nie tylko kopie paragonów, ale także wszystkie inne wydruki, poza raportami z pamięci fiskalnej. Do wszystkich tych danych użytkownik ma dostęp z poziomu kasy i może je w każdej chwili wydrukować na urządzeniu fiskalnym. Ma również możliwość ich odczytu w standardowym komputerze, co pozwala mu na przeglądanie, raportowanie, a także drukowanie tych danych.

MM: Czym kasa wyróżnia się sprzętowo spośród wszystkich dostępnych na rynku?

KK: Maluch E.ko jako pierwsza kasa na rynku dostała homologację GUM, która pozwala na instalację modułu Bluetooth wewnątrz urządzenia, bezpośrednio na płycie głównej. Dzięki temu istnieje możliwość bezprzewodowej komunikacji kasy i komputera wyposażonego w moduł Bluetooth oraz niewielkich rozmiarów, dedykowanego, bezprzewodowego czytnika kodów kreskowych DBS-55. Wyróżnia się także możliwością założenia rolki papierowej o długości 40 metrów, co w klasie urządzeń mobilnych jest najlepszym wynikiem na rynku. Dodam tylko, że w kasie funkcjonuje system wymiany papieru typu „wrzuć i pracuj”, dzięki czemu wymiana rolki papieru jest bardzo prosta i przede wszystkim szybka.

MM: Gdzie ten model znajdzie zastosowanie?

KK: Maluch E.ko idealnie nadaje się do szeroko pojętej sprzedaży mobilnej m.in. ze względu na swoje niewielkie gabaryty. Sprawdzi się także doskonale w punktach, gdzie nie wystawia się bardzo dużo paragonów, np. wszelkie punkty usługowe, sprzedaż internetowa, kancelarie adwokackie, gabinety lekarskie, salony fryzjerskie, zakłady pogrzebowe, szkoły nauki jazdy, kioski itp.

MM: Jak kasa będzie się sprawować tam, gdzie nie ma zasilania, np. na bazarach czy straganach?

KK: Kasa posiada sprawdzony już od wielu lat, bardzo trwały i wydajny akumulator Li-Ion o pojemności 2 Ah, który pozwala na wydrukowanie ponad 1 500 paragonów. Przeznaczona jest również do pracy w ujemnych temperaturach. Dzięki tym parametrom sprawdzi się idealnie na bazarach, czy też straganach.

MM: Jakie jeszcze unikalne funkcje odnajdziemy w kasie?

KK: Na pewno należy do nich automatyczna zmiana czasu z letniego na zimowy i odwrotnie. Ja osobiście nie znam żadnej innej kasy na rynku, która posiadałaby taką funkcję. Poza tym, kasa przypomina nie tylko o zbliżającym się obowiązkowym przeglądzie technicznym, czy też o niewykonaniu raportu dobowego fiskalnego, ale także o konieczności wykonania raportu miesięcznego, co również jest nowością na rynku.

MM: Co z tradycyjnymi parametrami, którymi zazwyczaj charakteryzują się kasy? Na co tutaj warto zwrócić uwagę?

KK: Uważam, że jak na tej klasy urządzenie, to dość duża baza 2600 towarów PLU z możliwością zdefiniowania dwóch dodatkowych kodów kreskowych. Każdy towar może mieć zaprogramowaną nazwę o długości do 30 znaków, co pozwala na bardzo komfortowe zarządzanie całą bazą towarową. Są to ważne parametry, biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy, w myśl których użytkownicy muszą programować szczegółowe nazwy towarów, które sprzedają. Poza tym, możliwość zaprogramowania bazy 200 opakowań, również z nazwą do 30 znaków, a także komunikacja z komputerem, wagą elektroniczną, czytnikiem kodów kreskowych, czy szufladą kasową. Na uwagę z pewnością zasługują również: szybki termiczny mechanizm drukujący renomowanej marki Citizen®, system tekstowego menu, za pomocą którego użytkownik porusza się po funkcjach kasy oraz możliwość zasilania z instalacji samochodowej 12/24V za pomocą dodatkowego zasilacza.

1


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: wiadomości z rynku, kasy fiskalne, drukarki fiskalne.

Artykuły

Artykuły dotyczące kas i drukarek fiskalnych i rynku fiskalnego w Polsce.

Firmy

Tylko najlepsze firmy oferujące kasy i drukarki fiskalne w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Elzab, Novitus, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Porady

Porady przygotowane przez praktyków i specjalistów z myślą o Tobie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Teoretyczne i praktyczne szkolenia on-line dla Twojej firmy.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania wraz z opracowanymi odpowiedziami.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników kas fiskalnych.

Download

Pliki do pobrania: foldery produktowe, instrukcje obsługi, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, mail, formularz kontaktowy i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.