Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

K10. Wyżej niż K2.

Kasy fiskalne

Mówicie Państwo o nowym urządzeniu, które już wkrótce pojawi się w ofercie Elazab S. A., że jest „Przełomem w fiskalnych”. Co czyni kasę Elzab K10 tak wyjątkową?

Uczestników szkoleń prosimy by zapamiętali dwa elementy uzasadniające słowo „przełom”. Pierwszy to panel dotykowy, bowiem to pierwsza kasa na polskim rynku, w której w miejsce tradycyjnych klawiszy pojawia się panel TFT. Drugi element to przyjemność użytkowania. Dwukomponentowa obudowa, miękki, ciepły, miły w dotyku materiał, gwarantujący przy tym, że kasa idealnie leży w ręku i nie ślizga się na gładkim blacie lady sklepowej. I niechaj te dwa wyróżniki zostaną znakiem rozpoznawczym kasy, która wręcz prosi „dotknij mnie”. A jest tych elementów znacznie więcej, aż po takie drobiazgi jak piękne pudełko.

Czym kasa wyróżnia się sprzętowo spośród wszystkich dostępnych na rynku?

Touch-panel, odpowiadający błyskawicznie i precyzyjnie na nacisk, nawiązujący do przedmiotów prywatnego użytku - mówmy wprost: do telefonów i smartfonów - to różnica w stosunku do tradycyjnych kas z klawiszami nie tylko w kategoriach nowoczesnego wyglądu. Kontekstowy interfejs czyli taki, który w danej sytuacji, dla danej operacji, wyświetla tylko to, co kasjerowi jest niezbędne to ogromna przewaga nad klawiszami. Obserwowaliśmy ze zdumieniem jak ludzie wiekowo już w drugiej połowie życia, mający po raz pierwszy kontakt z K10, radzili sobie z obsługą i wystawianiem paragonów bez pomocy, bez żadnej podpowiedzi, przytakiwaliśmy tylko głowami, gdy patrzyli pytająco przed wykonaniem danej operacji. A jeszcze ważniejsze, że gdy wchodzili w niewłaściwą funkcję, to bez stresu i bez frustracji jednym ruchem wycofywali się na poprzedni poziom. Bowiem widzieli zawsze pełną listę opcji na ekranie. W tradycyjnych kasach ten labirynt poruszania się po funkcjach kierownika, kasjera, liście raportów, trzeba po prostu opanować, ćwicząc z instrukcją obsługi w ręku. W przypadku K10 najbardziej opornym na wiedzę wystarczy quick-start. Dobra wiadomość dla firm dealerskich - wystarczy jedno przeszkolenie klienta i potem nie będzie już telefonów o dziwnych porach z pytaniami typu „i co teraz trzeba zrobić?”.

A co z tradycyjnymi parametrami, którymi zazwyczaj charakteryzuje się kasy? Na co tutaj warto zwrócić uwagę?

Kopia elektroniczna to już standard. Nazwa towaru 40 znakowa, kasjerzy sumacyjni, precyzyjne rabatowanie, kasowanie pozycji paragonowej bezpośrednio z podglądu paragonu, filtrowanie wydruków z kopii elektronicznej po okresie wydruku, graficzny nagłówek paragonu, kod odblokowania kasy, klawisze szybkiej sprzedaży z nazwą towaru, cztery zestawy liczników sprzedaży, pełne rabatowanie, kwit parkingowy i wreszcie przygotowywane opcje bezprzewodowe: Bluetooth, WiFi, GPRS . I pomyśleć, że jeszcze dwa lata temu przy premierze urządzeń podkreślano takie rzeczy jak mechanizm easy-load (śmiech)...

Gdzie K10 znajdzie zastosowanie?

Krótko - wszędzie. Zacytuję za jednym z badanych, że „głupotą byłoby klasyfikować ją jako kasa na parkingi”. Urządzenie może być wzorem kasy mobilnej - wyoblone kształty, zaokrąglone rogi, konstrukcja przygotowana na upadki, uderzenia, otarcia, praktyczna i superwytrzymała smycz d o zawieszenie kasy w trakcie pracy, do przenoszenia i zabezpieczenia przed próbą kradzieży. I drugi element idealnej kasy mobilnej - kasa nigdy nie musi przerywać pracy, bo wymiana akumulatora trwa kilka sekund. Ale z drugiej strony jest to urządzenie z bazą 3000 PLU, hostem USB, opcjami komunikacyjnymi - to przewyższa możliwości kas szumnie nazywanych jednostanowiskowymi.

1


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: wiadomości z rynku, kasy fiskalne, drukarki fiskalne.

Artykuły

Artykuły tematyczne dotyczące branży fiskalnej w Polsce.

Firmy

Najlepsi dostawcy drukarek i kas fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Posnet, Elzab, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące drukarek i kas fiskalnych.

Porady

Porady przygotowane przez praktyków i specjalistów z myślą o Tobie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Teoretyczne i praktyczne szkolenia on-line dla Twojej firmy.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: zdjęcia, instrukcje obsługi, foldery produktowe i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, formularz kontaktowy , mail i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.