Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

Bingo XL - nowa kasa od Posnet

Kasy fiskalne

Posnet wprowadził do oferty Bingo XL - kasę fiskalną dla małych i średnich placówek handlowych. W kontekście najnowszych przepisów ważnymi funkcjami urządzenia są: możliwość wydruku na paragonie numeru NIP nabywcy, a także nazwy towaru lub usługi o długości do 40 znaków. Ponadto w Bingo XL można zaprogramować dużą bazę towarową 8 tys. produktów. Inne atuty kasy to Ethernet, opcjonalny modem GPRS, 3 porty RS-232 oraz host USB.

Bingo XL to nowy produkt, który wywodzi się z linii kas Bingo - Nazwa i design nawiązują do sprawdzonej rodziny urządzeń, będącej jednym z bestsellerów w ofercie Posnet. Jest to jednak zupełnie nowa kasa fiskalna, w której zastosowano innowacyjne technologie. Bingo XL ma przede wszystkim umożliwiać intuicyjną i komfortową obsługę placówki handlowej, a także spełniać najnowsze wymogi Ministra Finansów, takie jak drukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy czy precyzyjnych nazw towarów - komentuje Robert Szmidt, dyrektor handlowy ds. kluczowych klientów w Posnet Polska S.A.

Bingo XL zostało wyposażone w szereg narzędzi usprawniających komunikację. Wykorzystanie portu Ethernet umożliwia pracę w sieci i współpracę z programem sprzedażowym. - Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania można jednocześnie m.in. programować kasę, odczytywać dane z kopii elektronicznej, przesyłać dane do systemu wideomonitoringu, a wszystko to „po jednym kablu” - dodaje R. Szmidt.

Z kolei bufor pozycji paragonowych to funkcja, która ułatwia kontrolę stanów magazynowych i wartości sprzedaży. Rozwiązaniem zasługującym na uwagę jest również opcjonalny modem GPRS, który umożliwia bezprzewodową komunikację kasy z komputerem, nawet tam, gdzie nie ma dostępu do internetu.

Pracę w punkcie handlowym usprawni również zastosowanie w Bingo XL portu USB. Do kasy można bezpośrednio podłączyć skaner kodów kreskowych i natychmiast rozpocząć sprzedaż z jego użyciem, bez jakiejkolwiek konfiguracji czy instalacji. W urządzeniu znajdują się również 3 porty RS-232 pozwalające na komfortową obsługę urządzeń peryferyjnych takich jak np. wagi czy drukarki.

Użytkownicy Bingo XL docenią dużą bazą towarową 8 tys. produktów, kartę pamięci o pojemnosci 4GB, a także to, że kasa współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku, z różnymi interfejsami napięciowymi: 6V, 12V, 18V oraz 24V.

Wersję podstawową charakteryzuje solindy mechanizm drukujący Seiko typu easy load. Standardowo w kasie instalowany jest także akumulator żelowy, pozwalający wydrukować do 18 tys. linii po pełnym naładowaniu. Urządzenie w wersji plus wyposażono w litowo- -jonowy akumulator umożliwiający wydruk nawet 120 tys. linii. To 20 razy więcej niż wymagają przepisy. Jej atutem jest również mechanizm drukujący Fujitsu o zwiększonej wytrzymałości.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL

E-biuletyn fiskalne.com | Listopad 2013 | Nr 15 (9/2013), str. 11POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: wiadomości z rynku, kasy fiskalne, drukarki fiskalne.

Artykuły

Artykuły tematyczne dotyczące branży fiskalnej w Polsce.

Firmy

Najlepsi dostawcy drukarek i kas fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Posnet, Elzab, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące drukarek i kas fiskalnych.

Porady

Porady przygotowane przez praktyków i specjalistów z myślą o Tobie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Teoretyczne i praktyczne szkolenia on-line dla Twojej firmy.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: zdjęcia, instrukcje obsługi, foldery produktowe i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, formularz kontaktowy , mail i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.